O nás

Jediná slovenská držiteľka certifikátu Advanced Image Consulting and Professional Development z prestížneho London Image Institute.

 

 Jana Keketi

  • imidžová poradkyňa v oblasti biznis aj osobnostného rozvoja jednotlivcov
  • profesionálna fotografka a autorka viacerých charitatívnych kalendárov
  • inžinierka ekonómie
  • bývalá modelka s dlhoročnými skúsenosťami v zahraničí (Miláno, Mníchov, Paríž, Londýn, Frankfurt, Viedeň, Praha, Čína, Sri Lanka, Turecko)
  • 1.vicemiss Slovensko 1998

 

Kto je vlastne biznis imidž konzultant?

Človek, ktorý zameria všetky svoje skúsenosti a profesionálne vzdelanie na to, aby svojmu klientovi odporučil to najlepšie aby vyzdvihol jeho jedinečnú osobnosť. To najlepšie v oblasti celkového vzhľadu, vystupovania, verbálnej aj neverbálnej komunikácie, etikety a spoločenských pravidiel.

Jana Keketi ponúka prednášky a semináre vo všetkých oblastiach image manažmentu a profesionálneho rozvoja. Klientom pomáha zvýšiť ich sebavedomie a vybudovať jedinečný imidž ovplyvňujúci každý jeden aspekt v profesionálnom ale aj osobnom živote.

Jej skúsenosti zahŕňajú dlhoročnú úspešnú kariéru v modelingu, účasť na MISS, profesionalitu získanú pri vybudovaní úspešného foto štúdia a v neposlednom rade štúdium na Ekonomickej Univerzite. Všetko spolu vytvára neodmysliteľné predpoklady na danú misiu.

Doplnené o vzdelanie na London Image Institute ako jedinej Slovenky dáva predpoklady na výnimočné poradenstvo, ktoré môže Vašu kariéru posunúť výrazne vpred.

Rovnako výnimočné sú aj jej rady individuálnym klientom, kde zúročuje všetky skúsenosti zo sveta módy, vzhľadu a krásy. Pretože len sebavedomý človek vedomý si svojich kvalít sa cíti dobre a môže pozitívne vplývať na svoje okolie. 

 

Súbory na stiahnutie

Príloha Size
keketi_z11.pdf 236.99 KB
keketi_rozhovor_z11.pdf 693.6 KB
zisk_6_7_2015_s76.pdf 99.63 KB