Referencie

Naši klienti

Povedali o nás

"Pani Janu Keketi sme oslovili s úlohou predstaviť našim nezávislým kozmetickým poradkyniam na pozícií Sales Directors správny imidž profesionálnej podnikateľky. Tejto úlohy sa zhostila výborne. Praktické rady obohatila zaujímavou prezentáciou, kde na konkrétnych modeloch ukázala, čo do sveta biznisu patrí a čo nie. Obohatením na záver bola módna prehliadka, kde vkusne naštylizovala modelky, ktoré priamo na pódiu predviedli krásny príklad toho, že aj svet biznisu môže byť farebný, ženský a zároveň veľmi profesionálny."

Ing. Edita Szabóová, Riaditeľka Mary Kay pre Slovenskú republiku, oddelenia podpory predaja a vzdelávania ČR/SR

" Seminár pre mojich manažérov na tému tvorba profesionálneho imidžu v bankovom prostredí vďaka Vášmu profesionálnemu prístupu bol na vysokej úrovni. Ocenili sme si praktické rady v módnom biznis štýle a hlavne nové trendy pre ženy aj mužov predovšetkým v manažérskej pracovnej pozícii. Bonusom boli modely oblečení, ktoré sme si mohli vyskúšať.
Páčilo sa nám, že ste seminár viedli odľahčenou formu, vďaka čomu sa vytvorilo veľmi príjemné prostredie v zmiešanom tíme. Potešili aj veľmi jednoduché a praktické kombinácie použiteľné aj v osobnom živote."

Ing. Czapáriková Melinda -riaditeľka pre Trnavský kraj, Slovenská Sporiteľňa

„Janka Keketi poskytla naším asistentkám školenie na tému profesionálneho imidžu. Jej rady bol veľmi praktické, efektívne a ľahko využiteľné pre ktorú koľvek z nich. Dievčatá ocenili hlavne výbornú atmosféru a profesionálny prístup. Budeme veľmi radi ak sa s Jankou stretneme pri ďalšej spolupráci.“

Silvia Penevová, Ing. Personalista/ Personálny odbor, J&T SERVICES SR, s.r.o

Pani Keketi, ako naša fotografka, prispieva tvorivými radami a praktickými skúsenosťami z módy nielen pri fotení, ale i pri navrhovaní použitia doplnkov a štýlové dotvorenie kompozícií pri prezentovaní našich pánskych výrobkov.

Ing.Jaroslav Dobrotka, generálny riaditeľ ACCORD, Matteo Bernetti Trenčín

Janka Keketi je pre mňa nielen osobnou poradkyňou v oblasti stylingu, líčenia či zdravého životného štýlu, ale hlavne blízkou priateľkou už viac ako desať rokov.
Keďže pracujem v módnom biznise, oceňujem jej rady, hlavne čo sa týka strihov jednotlivých kúskov oblečenia ako sukne a nohavice, keďže nie všetko, čo je práve módne je vhodné pre každý typ postavy. To isté sa týka farieb, či už môjho osobného líčenia alebo voľby správnej farby outfitu. A takéto poznanie nám, dámam, vie ubrať aj zopár kíl či rokov, o čo nám samozrejme ide :-)
Ako profesionálna fotografka mi vie vždy svoje poradenské argumenty aj názorne ukázať na fotkách a vtedy skutočne vidím, čo mi svedčí viac a čo menej.
Janka mi vždy úprimne a nestranne poradí, čo si na nej veľmi cením a zároveň má pri nej každá klientka pocit, že sa z nej stáva kráľovná :-)

Katarína Hájiková, majiteľka butiku Talianka

S Jankou sa poznám už viac ako 10 rokov. Vždy ma očarila nielen svojou krásou ale aj vynikajúcim vkusom pre módu, farby a štýl.
Vždy som rada čerpala inšpiráciu z jej práce a osobne som bola vždy šťastná, keď mi urobila nejaké profesionálne fotografie. Minulý rok som sa rozhodla využiť jej služby v oblasti poradenstva stylingu a profesionálneho imidžu a vďaka jej profesionálnemu školeniu pre moje tímy vidím, ako sa moje kolegynky ešte krajšie obliekajú, čím sú vzorom a inšpiráciou pre svoje zákazníčky a poradkyne. Jankine rady sú vždy veľmi praktické a konkrétne a veľmi jednoducho použiteľné pre každú ženu v rôznej pracovnej pozícii ale aj v osobnom živote.

Stanka Šeminská, Elite Executive Senior Sales Director Mary Kay

S Jankou sa nám spolupracuje veľmi dobre a sme maximálne spokojní s jej profesionálnym prístupom. Oceňujeme aj komplexnosť jej služieb a výborný pomer medzi kvalitou a cenou.

Peter Packaň - Managing Director, Reklamná agentúra Packy Advertising

Jana Keketi mi poskytla individuálne poradenstvo pri fotografovaní. V súvislosti s okolnosťami, ktoré nastali, nemali sme všetky potrebné šminky na tvár, bola neuveriteľne akčná. Okamžite sme kúpili všetko potrebné na môj typ pleti, oči, k vlasom, oblečeniu. Vytvorila veľmi príjemnú uvoľnenú atmosféru, ktorá bola nabitá pozitívnou energiou po celý čas, ktorý sme spolu strávili pri líčení a fotografovaní.
Veľa som sa naučila. V oblasti imidžu odievania mi nastavila zrkadlo a tak som uvidela to, čo som v mojom zrkadle nevnímala. Napríklad nosila som odevy o číslo väčšie než potrebujem a tým žiaľbohu ukrývala zaujímavé krivky svojej postavy. Uvedomila som si, že v takých odevoch som šťúpla, takmer až stratená. Nalíčila ma decentne a zároveň výrazne, pričom mi vysvetlila prečo tak alebo onak.
Od stretnutia s Janou sa inak líčim a zohľadňujem pozitívne stránky mojej postavy pri odievaní. Stretlo sa to s pozitívnym ohlasom v mojom prostredí.
Som šťastná, že mi niekto, hoc aj v mojom veku 56 rokov ukázal, že som krásna a sexi. Ja som uverila a je mi z toho fajn. Pustite sa do toho, milé ženy a nechajte si poradiť.

Ing. Silvia Šedovičová, vedúca kvality modelu vo výrobnom závode PCA Slovakia, PCA Slovakia

Na fotky od Janky Keketi som mal veľmi dobré reakcie. Snažil som sa vysvetliť, že rozhodujúca nebola kvalita objektu, ale fotografky. Ale čo považujem za najväčšiu Jankinu devizu? To je schopnosť vytvoriť dobrú atmosféru pri fotení. Aj pre ľudí, ako som ja, ktorý fotenie zvlášť neobľubujú.

Daniel Krajcer, poslanec NR SR, bývalý minister kulrúry SR

S Jankou sa mi spolupracuje veľmi dobre, nálada pri foteni je stále super. Aj keď nie ste ten najvhodnejší typ človeka na fotenie, dokáže Vám poradiť a samotný výsledok fotenia je perfektný. Samozrejme nemôžem opomenút ani Jankine vzácne rady týkajuce sa líčenia a oblečenia. Od Tejto dámy si nechám vždy rada poradiť.

Jana Vološínová, podpredsedníčka strany TIP

Naša prvá spolupráca s Janou Keketi dopadla nad naše očakávania. 250 Oriflame kozmetických poradkýň ocenili poradenstvo v oblasti vizáže, oblečenia, celkového vzhľadu a uz teraz môžeme vidieť v teréne ako si to zobrali k srdcu. Najmä dámy, ktorým sme priamo počas eventu zabezpečili “zmenu imidžu”. Imidž kozmetickej poradkyne je 50% úspechu jej biznisu a sme veľmi radi, že sme im mohli poskytnút profesionálne poradenstvo priamo od odborníčky. Prednáška bola jasná, profesionálne odprezentovaná a ešte aj vtipne podaná. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Lenka Štefániková, Marketing Manager Oriflame Slovakia, s.r.o.