Individuálne konzultácie

Imidž je obraz ako Vás vníma okolie  - Váš vzhľad, vystupovanie a komunikácia. 

Nastavenie osobného imidžu jednotlivca podľa charakteristiky osobnosti, jeho typológie i pracovnej sféry. Individuálny prístup pomôže dôkladne definovať osobnosť jednotlivca a jeho potreby. Cieľom je zvýrazniť Vašu jedinečnosť a zvýšiť sebavedomie, z ktorého budete profitovať nielen v pracovnom, ale aj osobnom živote.

BENEFITY PRE JEDNOTLIVCA

zvýšenie sebavedomia

využitie sily prvého dojmu

zdokonalenie celkového vzhľadu

reprezentatívnosť a zapamätateľnosť

zlepšenie komunikácie a lepšie vystupovanie

 

Priebeh konzultácie

Úvodný rozhovor 

 Analýza osobnosti a individuálnych potrieb.

Dôkladná farebná typológia

Ak budete vedieť narábať s farbami, nadobudnete mladistvý, zdravší a pozitívnejší vzhľad. Vaša pleť, oči, vlasy, kontrasty v tvári, farebný podtón pleti, to všetko sú dôležité detaily určujúce osobnú farebnosť. Metódou sezónnej typológie nájdeme vhodnú paletu a odtiene farieb presne pre Váš farebný typ. Prekonzultujeme farbu Vašich vlasov.

Určenie typu postavy a vhodných strihov

 Aj to najdrahšie oblečenie môže vyzerať lacno, ak zvolíte nevhodnú veľkosť alebo strih.Určíme typ Vašej postavy, ktorá je smerodatná pri výbere strihov, tvarov doplnkov a vzorov oblečenia. Naučíme Vás triky ako jednoducho a efektívne zvýrazníte Vašu postavu. 

Analýza vášho šatníka 

V každom šatníku sa nachádzajú nepotrebné a nenositeľné kúsky.  Najskôr Váš šatník dôkladne pretriedime, vytvoríme vhodné kombinácie a definujeme chýbajúce kúsky.  Následne zostavíme jednoduchý a prehľadný systém, podľa ktorého už nebude ranné obliekanie večným stresom, ale pohodovou a rýchlou záležitosťou. Nový systém Vám ušetrí peniaze a pritom budete na každú príležitosť perfektne a vhodne oblečení.

Poradenstvo pri nákupe nových kúskov oblečenia

S nami nebudete strácať čas hľadaním nepotrebných kúskov odevu! Spolu sa vyberieme sa do obchodov, kde nakúpime chýbajúce oblečenie aj doplnky presne podľa Vášho typu.

Uskutočnené premeny